FAQs

FAQ

PYETJET MË TË SHPESHTA

A jeni një fabrikë apo kompani tregtare?

Ne jemi një fabrikë.

A ka kosto të lirë të anijeve për të importuar në vendin tonë?

Për qëllim të vogël, të shprehur do të jetë mirë. Dhe për qëllim pjesa më e madhe, rruga anije deti është e mirë, por të marrë shumë kohë. Për urdhërat urgjente, ne sugjerojmë nëpërmjet anijeve ajrore.

A mund të prodhimin e produktit të caktuar për ne?

Ne mund të prodhojë të mallrave të specifikuara në qoftë se ju sjellë mostër për ne, ose na tregoni detaje.

Si në lidhje me ofrimin e produkteve tuaja?

A: mostra: 7 ditë;

Urdhërat formale: zakonisht 25 ditë pas konfirmimit.

Urdhërat urgjente: Ju lutem na informoni sa më shpejt të jetë e mundur para se produktet janë të gatshëm.

A: Çmimi varet nga pika tuaj të kërkesës (Shape, madhësia, sasia)

Beat citat pas marrjes përshkrim të plotë të sendit që ju dëshironi.

Çfarë lloje të pagesës ju pranoni?

Ne pranojmë T / T, L / C, DA, PD, Long Term Credit.

Nëse unë nuk jam i kënaqur me të mirat tuaja që kam marrë, çfarë duhet të bëj?

Nëse keni gjetur diçka të gabuar me produktet tona, ju lutem të marrë fotografitë e tyre në fillim dhe për të dërguar fotot për ne në mënyrë që ne mund të konfirmojnë atë që çështja është. Në qoftë se ajo është në detyrën tonë, ne do të tërheqë të produkteve dhe të ju dërgojnë të reja për zhvendosje. Shpenzimet e lidhura do të jetë mbi ne.

Duan të punojnë me ne?


Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Truck

WhatsApp Online Chat !