• companyfanhao
  • 111 (10)
  • 444
  • 333
  • 222

Përse

Zgjidh Na

Ningbo Fanhao Pet Produkte Co, Ltd, u gjet në vitin 2008. Fabrika jonë ndodhet në No23, Bldg 3, Innovation 128, 818 Qiming Road Yinzhou, Zhejiang Kinë. Ajo merr 30 minuta nga aeroporti Ningbo për kompaninë tonë. Mbi 10 vjet në zhvillim, tani ne kemi mbi 300 punëtorë dhe 30.000 metra katror zonë e prodhimit.

Kompania jonë kryesisht prodhon pemë cat, shtretër manar, jastekë manar & shtëpi, parzmore përkëdhelur, strollers manar, manar bags.Our kapacitet mujor të prodhimit është përafërsisht. 120pcs 40ft kontejnerë. Ne kemi kërkimeve tona dhe zhvillimin e departamentit, çdo muaj ne rekomandojmë objekte të reja për klientët tanë të vjetër. OEM janë gjithmonë të mirëpritur.

Ne mirëpresim sinqerisht miq të rinj dhe të vjetër & klientët nga e gjithë bota për të na kontaktoni për ndërtimin e marrëdhënie të ngushta biznesi dhe ne presim sukses të begatë dhe më e madhe të përbashkët me ju.

Enquiry TANI
  • * CAPTCHA: Ju lutemi zgjidhni Tree

WhatsApp Online Chat !