Најчесто поставувани прашања

Најчесто поставувани прашања

НАЈЧЕСТО ПОСТАВУВАНИ ПРАШАЊА

Дали сте фабрика или трговско друштво?

Ние сме една фабрика.

Дали има евтини превозот на трошоците за увоз на нашата земја?

За мали цел, се изразува ќе биде најдобро. И за рефус со цел, поморски брод начин е најдобар, но треба многу време. За итни нарачки, ние предлагаме преку воздух превозот.

Можете ли да произведуваат одреден производ за нас?

Ние може да се произведуваат наведената стока, ако ви донесе примерок за нас или да ни кажете за детали.

Како за испорака на вашите производи?

A: Примероци: 7 дена;

Формални Нарачка: Обично 25 дена по потврда.

Итните нарачки: Ве молиме да не информирате што е можно порано пред производи се подготвени.

А: Цената зависи од точка вашето барање (форма, големина, количество)

Победи цитат по добивањето целосен опис на предметот што го сакате.

Какви видови на плаќање прифаќате?

Ние прифаќаме T / T, L / C, DA, ДП, Долгорочен кредит.

Ако јас не сум задоволен со вашата стока што ја добиле, она што можам да направам?

Ако сте пронашле нешто во ред со нашите производи, ве молиме да се слики од нив на прв и прати слики за нас, така што ние може да се потврди она што е важно. Ако тоа е на наша должност, ќе се повлече производите и ќе ти испратиме нови за поместување. Поврзаните трошоци ќе бидат на нас.

Сакаат да работат со САД?


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете камион

WhatsApp Online Chat !