Контактирајте не

адреса

Број 23, Bldg. 3, Chuangxin 128 парк, бр 818, Qiming патот, Yinzhou Dist.Ningbo, Жеџијанг, Кина

Е-пошта

crystal@lfcc.com.cn

info@lfcc.com.cn

телефон

Моб: 86-15168139921

Тел: 86-574-87849999 (815)

Факс: 87858833

WhatsApp: 86-15168139921

часа

Понеделник-Петок 9ч за да се 6 часот попладне

Сабота 10ч 2 часот попладне за да се

Недела: Затворено

Сакаат да работат со САД?

Испратете ја вашата порака:

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете знаме


Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете ѕвезда

WhatsApp Online Chat !