• companyfanhao
  • 111 (10)
  • 444
  • 333
  • 222

Ningbo Fanhao Пет Производи копродукции, Ltd беше пронајден во 2008 година Нашата фабрика се наоѓа во No23, Bldg 3, иновации 128, 818 Qiming патот Yinzhou, Жеџијанг Кина. Таа ги зема 30 минути од аеродромот Ningbo на нашата компанија. Над 10 години развој, сега имаме повеќе од 300 работници и 30.000 квадратни метри на производство област.

Нашата компанија произведува главно мачка дрво, миленичиња легла, миленичиња перници и куќи, миленичиња темперамент, миленичиња колички, миленичиња bags.Our месечен капацитет на производство е околу. 120pcs 40ft контејнери. Ние си имаме свој истражување и развој оддел, секој месец ви препорачуваме нови елементи на нашите стари клиенти. OEM се секогаш добредојдени.

Искрено добредојде на нови и стари пријатели и клиенти од целиот свет да ни се обратите за градење на блиски деловни односи и очекуваме просперитетна и голема меѓусебна успехот со вас.

Прашање Сега
  • * CAPTCHA: Ве молиме изберете дрво

WhatsApp Online Chat !